ВАШІ ДІЇ У РАЗІ НАСТАННЯ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ

 1. Увімкнути аварійну сигналізацію та виставити знак аварійної зупинки.
 2. Надати першу допомогу постраждалим та в разі потреби викликати працівників служби швидкої медичної допомоги.
 3. Повідомити про ДТП в органи ДАІ, міліції (тел.102). Можна доручити виклик необхідних служб Інформаційному центру Страхової компанії «Еталон», звернувшись за телефоном 0 (044) 590-22-22 (цілодобово).

  ПАМ’ЯТАЙТЕ!

  Не можна забирати автомобіль з місця ДТП та переміщувати предмети, що стосуються події, до прибуття працівників ДАІ. Евакуювати автомобіль з місця події можна тільки після документального оформлення факту ДТП представниками ДАІ та одержання від них відповідного дозволу.

  Співробітники ДАІ за особистою участю потерпілої сторони зобов'язані скласти такі документи:

  • протокол місця огляду ДТП;
  • схему ДТП;
  • довідку про пошкодження автомобіля з детальним описом пошкоджень.
 4. Записати реєстраційні номери транспортних засобів, прізвище, ім’я, по батькові, телефони, адреси учасників та очевидців дорожньо-транспортної пригоди, а також дані співробітників ДАІ. Обов’язково з’ясувати наявність полісів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів у учасників ДТП, записати номер, дату укладення поліса та назву страхової компанії.
 5. Повідомити іншим учасникам ДТП, що Ваша відповідальність застрахована в СК «Еталон». Надати номер Вашого поліса та телефон Страхової компанії «Еталон» (044) 590-22-22.
 6. Зателефонувати до інформаційного центру Страхової компанії «Еталон» за номером (044) 590-22-22 для реєстрації страхового випадку і отримання кваліфікованої консультації фахівця.
 7. Не погоджуватись на пропозицію відшкодування матеріального збитку винною у ДТП стороною без оформлення події та проведення огляду пошкодженого транспортного засобу відповідними фахівцями (експертами/працівниками СТО) та складання калькуляції витрат на відновлювальний ремонт.
 8. До повного оформлення необхідних документів не робити заяв про розміри та строки виплати відшкодування третій стороні. Вирішенням цих питань у межах ліміту відповідальності займається Страхова компанія «Еталон».
 9. Протягом трьох робочих днів з дня настання страхового випадку звернутися до Страхової компанії «Еталон» для письмового оформлення заяви про настання події, що має ознаки страхової. Розташування найближчого офісу ви можете дізнатися у співробітників Інформаційного центру Страхової компанії «Еталон» або на сторінці сайту регіональна мережа.

  ПАМ’ЯТАЙТЕ!

  Необхідно узгодити зі страховою компанією час і місце проведення незалежної експертизи пошкодженого транспортного засобу.Ваші дії у разі настання страхового випадку під час воєнного стануШановні громадяни

У зв’язку із введенням у нашій країні воєнного стану, ви можете повідомити про страховий випадок – дистанційно, за спрощеною формою.

Ваші дії при настанні дорожньо-транспортної пригоди (надалі ДТП) по ОСЦПВ (Автоцивілка):

 • Обов’язкова фотофіксація події з різних ракурсів (в кадрі повинні бути зафіксовані державні реєстраційні номера обох учасників,та місце розташування з дорожніми знаками.
 • При можливості зробити, відео навколо ДТП,
 • У разі неможливості викликати представників поліції на ДТП, оформлювати за допомогою складання Європротокола. Форму Європротоколу Ви можете завантажити тут
 • Після виконання вище зазначених умов, потерпілий повинен зробити фотофіксацію пошкоджень, згідно інструкції
 • Потім надіслати на e-mail: office@etalon.ua листа, в темі треба вказати: дата ДТП, і реєстраційні номера автомобілів, обох учасників. В самому листі написати обставини події.( Обов’язково вказати дані обох учасників, П.І.Б винуватця і потерпілого, та номера телефонів).
 • В листі повинні бути вкладенні фото наступних документів:
 1. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу з обох сторін(обох учасників);
 2. Водійське посвідчення з обох сторін (обох учасників);
 3. Поліса ОСЦПВ, (обох учасників);
 4. Вищезазначені фото файли самої події та пошкодженого транспортного засобу.

При виникненні запитань, пишить на e-mail: office@etalon.ua

Для подальшого розгляду наданих матеріалів учасники ДТП мають надати до страхової компанії заповнені документи і відповідні заяви. Перелік та форми документів розміщені за посиланням

Заповнені документи Ви можете відправити у вигляді сканокопій на адресу office@etalon.ua або надіслати пакети поштою або службами експрес-доставки документів (за рахунок застрахованої особи) за адресою: а/с № 12, м Київ, п/і 03067.

Перемога буде за нами! Слава Україні!

Перевірка чинності договорів страхування подорожуючих за кордон

Інформаційний центр:
тел.: 0-800-305-800 (цілодобово, безкоштовно по Україні з мобільних та стаціонарних телефонів);
тел.: (044) 392-03-16
Вайбер: 380681181045

Електронна пошта: info@etalon.ua

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м. Київ, вулиця Дегтярівська, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Режим роботи Приватного акцiонерного товариства «Страхова компанія «Еталон»
- Понеділок - Четвер: 9:00 - 18:00
- П'ятниця: 9:00 - 17:00
- Перерва: 13:00 - 13:48
- Субота та Неділя: вихідні

Придбати страховий поліс можливо:
В місті Києві за адресами:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

При настанні страхового випадку:
тел.: 0-800-305-800 (цілодобово, безкоштовно по Україні з мобільних та стаціонарних телефонів);
тел.: (044) 392-03-16
Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12
Вайбер: 380681181045

Електронна пошта: operator@etalon.ua

Про можливість та порядок дистанційного повідомлення та подачі документів про страховий випадок можна ознайомиться в розділі «Страховий випадок»