18 грудня 2014
Рекомендації щодо дострахування за договорами автоКАСКО

Дбаючи про надійний захист інтересів своїх клієнтів під час інфляційних процесів, Страхова компанія «Еталон» рекомендує привести розмір страхової суми за укладеними договорами страхування наземних транспортних засобів (КАСКО) у відповідність до реальної ринкової вартості застрахованих автомобілів, так як їх ринкова вартість могла значно збільшитись від моменту укладання договору страхування у зв’язку з коливаннями валютного курсу.

Нагадуємо, що пунктом 25.1. договорів страхування КАСКО Страхової компанії «Еталон» передбачено пропорційне зменшення суми страхового відшкодування у випадку, якщо на момент настання страхової події страхова сума на 10 і більше відсотків менша за реальну ринкову вартість застрахованого автомобіля.


Приклад:

Якщо на момент укладення договору страхування вартість автомобіля складала 160 тис. грн. і їй дорівнювала страхова сума, то наразі ринкова вартість вашого авто може сягати 200 тис. грн. Тобто, страхова сума тепер становить всього 80% реальної вартості застрахованого транспортного засобу. А це означає, що у разі отримання страхувальником внаслідок ДТП збитку у сумі 20 тис. грн., страхова компанія компенсує йому не більше 16 тис. грн. (80% суми збитку). Наведений приклад не враховує додаткових опцій, що можуть вплинути на суму відшкодування (франшиза, знос деталей та ін.).


Приведення страхової суми у відповідність до реальної вартості автомобіля носить рекомендаційний характер, але це вигідно для Вас, оскільки у разі настання страхового випадку дозволить отримати відшкодування, розмір якого компенсує фактично завдані збитки. А у разі викрадення або знищення транспортного засобу це дозволить отримати компенсацію, суми якої вистачить на придбання аналогічного авто.

Збільшення страхової суми здійснюється шляхом підписання додаткової угоди до договору страхування та сплати додаткового страхового платежу.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до інформаційного центру СК «Еталон» за телефоном (044) 590-22-22 або до свого персонального менеджера.

 

Архів

2014

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua