НОВИНИ КОМПАНІЇ

2 липня 2010
СК «Еталон» відкрила відділення у м. Бровари Київської області

У травні 2010 року у місті Бровари Київської області розпочало роботу нове відділення Страхової компанії «Еталон». Новий офіс компанії розташований у центральній частині міста за адресою вул. Н. Лагунової, буд. 13-а. Урочисте відкриття нового відділення відбулося у червні, за участі Голови Правління СК «Еталон» Євгенія Бридуна, співробітників центрального офісу і регіональних структурних підрозділів компанії, а також представників броварських підприємств і відділень банків.

У 2010 році перед СК «Еталон» постали непрості завдання щодо забезпечення прибутковості діяльності, чого можливо досягти завдяки зміцненню присутності на регіональних страхових ринках, розширенню агентської мережі, вдосконаленню бізнес-процесів, поліпшенню сервісу для клієнтів.

Броварське відділення – це перший новий офіс, що відкрито Компанією у поточному році. Рішення про організацію цього підрозділу було прийняте на підставі ретельного аналізу та оцінки перспектив розвитку бізнесу в місті. У планах на друге півріччя продовження побудови регіональної мережі.

Наразі регіональна мережа Страхової компанії «Еталон» нараховує 26 регіональних управлінь страхування, розташованих у всіх обласних центрах України, АР Крим та місті Кривий Ріг і близько 30 відділень, які надають весь спектр страхових послуг юридичним та фізичним особам. Регіональні підрозділи Компанії – це повноцінні центри з надання послуг від андерайтингу до супроводження договорів і врегулювання страхових випадків.

 

Архів

2010

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua