НОВИНИ КОМПАНІЇ

30 червня 2010
СК «Еталон» виграла тендер на страхування «Укрпатента»

Страхова компанія «Еталон» виграла тендер на страхування парку наземних транспортних засобів, оголошений державним підприємством «Український інститут промислової власності» («Укрпатент»).

Відповідно до умов договорів страхування наземних транспортних засобів і обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності, укладених Страховою компанією «Еталон» і «Українським інститутом промислової власності», на страхування прийнято 15 автомобілів. Страховий платіж за договорами склав 113 838,9 грн. У відкритому тендері, оголошеному «Укрпатентом» для вибору страховика на поточний рік, взяли участь 3 страхових компанії.

СК «Еталон» вже декілька років поспіль співпрацює з «Українським інститутом промислової власності» у різних напрямах (страхування майна, автотранспорту, автоцивільної відповідальності) і зарекомендувала себе як надійний страховий партнер. Натепер ведуться переговори про розширення спектру страхових послуг для підприємства.

Український інститут промислової власності (також відомий як «Укрпатент») — державне підприємство, що входить до структури Міністерства освіти і науки України і відповідає за проведення формальної та кваліфікаційної експертизи заявок на об'єкти промислової власності (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, знаки для товарів і послуг, топографії інтегральних мікросхем та зазначення походження товарів) на відповідність умовам надання правової охорони, виносить рішення щодо видачі охоронних документів, забезпечує здійснення державної реєстрації об'єктів промислової власності та офіційної публікації відомостей про них.

 

Архів

2010

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua