НОВИНИ КОМПАНІЇ

23 лютого 2010
СК «Еталон» підтримує дитячо-юнацький спорт Київщини

Вже другий рік поспіль СК «Еталон» підтримує Фестиваль волейболу, який щорічно проводиться керівництвом Ірпенської ДЮСШ за підтримки міської адміністрації м.Ірпеня Київської області.

Страхова компанія «Еталон» в минулому році, незважаючи на достатньо важкі часи для представників фінансового сектору України, активно підтримувала в якості спонсора всілякі спортивні турніри, особливо дитячі. Небайдужість до проблем та потреб українського дитячо-юнацького спорту викликана як загально-людськими факторами, так і деякими паралелями, які можна провести між спортом і бізнесом. «Спорт розвиває витримку, прагнення до перемоги, загартовує характер, які необхідні як в спорті, так і в бізнесі» - відмітив у своїй промові на відкритті фестивалю Голова правління СК „Еталон” Євгеній Бридун.

Цього року, окрім надання фінансової підтримки в організації Фестивалю, Страхова компанія «Еталон» приймає участь у Фестивалі і в якості повноправного учасника волейбольного турніру. Команда, що складається зі співробітників Компанії, вже провела декілька ігор і вважається одним з ймовірних претендентів на призові місця.

Керівництво ДЮСШ високо оцінило добрі наміри та допомогу з боку страхової компанії «Еталон». На урочистих зборах, присвячених 50-річчю спортивного закладу, які відбулися 19 лютого 2010 року, СК «Еталон» було оголошено подяку „За вагомий внесок в розвиток фізичної культури і спорту регіону, підтримку юних талантів” та вручено відповідний сертифікат.

 

Архів

2010

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua