НОВИНИ КОМПАНІЇ

17 липня 2009
СК «Еталон» почала проведення «Акції вихідного дня»

З 11 липня 2009 року Страхова компанія «Еталон» почала проведення «Акції вихідного дня» у торгівельно-розважальних центрах міста Києва.

У рамках Акції, що проводить компанія, страхувальникам надається можливість укладання договорів страхування на пільгових умовах у вихідні дні на території великих торгівельних центрів. Перша мобільна точка продажу страхових полісів СК «Еталон» почала свою роботу в ТЦ «Караван». У плани компанії входить збільшення кількості задіяних в акції торгівельно-розважальних центрів, а також її поширення на обласні центри.

Основною метою проведення акції є пошук і розвиток нових альтернативних каналів продажу страхових продуктів і прагнення створити комфортні умови укладання договорів страхування для страхувальників. «Ми вважаємо, що працездатній частині населення набагато зручніше ознайомитися з умовами страхування, одержати необхідні консультації фахівців і прийняти рішення щодо укладання договору у свій вільний час. Крім того, людині не потрібно нікуди спеціально йти - вона може отримати страхову послугу на вигідних для себе умовах паралельно зі здійсненням щотижневих покупок необхідних товарів у своєму улюбленому торговому центрі», - відзначає голова правління СК «Еталон» Євгеній Бридун.

Умови акції поширюються на весь продуктовий ряд компанії.

 

Архів

2009

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua