НОВИНИ КОМПАНІЇ

17 червня 2009
СК «Еталон» виступила спонсором футбольного турніру

Страхова компанія «Еталон» виступила спонсором другого «Неофіційного чемпіонату Європи з футболу серед будівельних організацій, присвяченого ЄВРО-2012 та пам‘яті майстра спорту міжнародного класу Анатолія Пузача», який пройшов у місті Київ 11-14 червня 2009 року. В Чемпіонаті прийняли участь команди з України, Польщі, Білорусі та Туреччини.

Основними цілями проведення Чемпіонату були визначені пропаганда здорового способу життя, популяризація масового та аматорського спорту, зміцнення корпоративних відносин, а також сприяння розвитку ділових і партнерських відносин між компаніями – учасниками турніру.

10 червня Оргкомітет Чемпіонату провів прес-конференцію, присвячену відкриттю заходу, яка пройшла в Агентстві УНІАН. В прес-конференції прийняли участь керівники провідних будівельних організацій, представники спонсорів турніру, команд-учасниць, а також журналісти майже 40-ка друкованих та електронних ЗМІ, радіо- та телеканалів.

Виступаючи на прес-конференції, голова правління ЗАТ «Страхова компанія «Еталон» Євгеній Бридун акцентував увагу присутніх на актуальності та необхідності розвитку взаємовигідних відносин між підприємствами різних галузей економіки, насамперед, між компаніями будівельного та фінансового секторів. «Страховий ринок сьогодні є одним з базових фінансових ринків, а страхування, як вид економічної діяльності, дедалі більше входить у повсякденне життя українців та забезпечує фінансовий захист фізичних та юридичних осіб від різних ризиків. Страхові компанії стають джерелом внутрішніх інвестиційних надходжень, особливо потрібних в умовах перехідної економіки», - відмітив Євгеній Бридун.

 

Архів

2009

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua