НОВИНИ КОМПАНІЇ

11 лютого 2009
СК «Еталон» виступила спонсором волейбольного фестивалю

СК «Еталон» виступила спонсором Фестивалю волейболу, організованого керівництвом Ірпенської ДЮСШ за підтримки міської адміністрації м.Ірпеня.

У рамках Фестивалю, який пройде в лютому - березні 2009 року, передбачається проведення чотирьох окремих турнірів, в яких візьмуть участь команди Києва та Київської області.

7 лютого 2009 року відбувся перший фінал - «Відкритої першості Ірпенської ДЮСШ серед юнаків». У турнірі брали участь шість команд, а переможцем стала команда Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №10 міста Києва. У числі призів команді - переможниці був вручений подарунковий сертифікат від СК «Еталон» на страхування всіх членів команди від нещасного випадку. Сертифікат вручив в.о. Голови правління Євгеній Бридун.

У рамках Фестивалю вже стартували турніри серед дівчат, серед груп початкової підготовки (діти 10-12 років), а також регіональний турнір серед чоловічих команд на Кубок тренера Славинського. Переможці цих турнірів також будуть нагороджені призами від страхової компанії «Еталон».

Організатори Фестивалю волейболу, у тому числі і СК «Еталон», ставлять перед собою не тільки традиційні для спортивних заходів цілі - популяризація виду спорту, виявлення перспективних спортсменів і формування збірних команд. Мабуть, у першу чергу, захід спрямований на вирішення соціальних питань - пробудження інтересу до активного відпочинку у дітей та їхніх батьків, зміцнення сімейних відносин, а також зміцнення здоров'я населення.

 

Архів

2009

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua