НОВИНИ КОМПАНІЇ

5 вересня 2008
СК «Еталон» удосконалила умови страхування на випадок ануляції поїздки

СК «Еталон» удосконалила умови страхування на випадок ануляції поїздки, повідомляє прес-служба компанії з посиланням на керівника напрямку страхування фінансових ризиків і відповідальності Ольгу Чулик.

На сьогодні СК «Еталон» є лідером ринку туристичного страхування в Україні. За 2007 рік кількість застрахованих у компанії туристів склала 411 000 осіб. Загальна кількість осіб, що були застраховані за чотири з половиною роки існування в компанії програм страхування подорожуючих, склала біля 1,3 млн.

Більш року тому в СК «Еталон» був введений у дію новий продукт - страхування на випадок ануляції поїздки. Його поява стала актуальною й своєчасною, тому що і сьогодні не багато компаній надають подібні страхові послуги.

«Даний страховий продукт стає усе більш затребуваним у зв'язку з динамічним розвитком закордонного туризму, а також у зв'язку з досить великими витратами, пов'язаними зі здійсненням туристичних поїздок. Однак дотепер велика кількість споживачів не знають про існування можливості відшкодування страховою компанією коштів, втрачених внаслідок відміни запланованої та оплаченої подорожі», - відзначає Ольга Чулик.

За рік існування страхового продукту фахівці компанії визначили найбільш імовірні причини скасування туристичних поїздок і вдосконалили наявну програму. Оптимізація переліку ризиків, передбаченого умовами страхування, дозволила знизити вартість продукту, а різноманітність запитів клієнтів (від мінімальних до розширених) може бути повністю задоволена за рахунок трьох варіантів страхового захисту, що пропонуються.

СК «Еталон» створена в 1993 році і є однією з найбільших компаній на страховому ринку України. Статутний капітал компанії складає 70 млн. грн.

На сьогодні СК «Еталон» має 23 ліцензії на здійснення 8 обов'язкових і 15 добровільних видів страхування.

ЗАТ ?Страхова компанія «Еталон» є повним членом Моторного (транспортного) страхового бюро України та членом Ліги страхових організацій України.

СК «Еталон» пропонує більш ніж 60 страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб через розгалужену регіональну мережу представництв у всіх регіонах України.

 

Архів

2008
Липень
Травень

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua