Страхова компанія «Еталон» реалізує програму співпраці з туроператором «АНЕКС ТУР» зі страхування туристів, що виїжджають за кордон. Про це повідомляє прес-служба компанії з посиланням на начальника відділу розвитку агентської мережі юридичних осіб Зою САЗОНОВУ.
За інформацією З.САЗОНОВОЇ, згідно з умовами співпраці з «АНЕКС ТУР» страхові поліси СК «Еталон» разом з документами на авіапереліт та ваучером на поселення в готелі є складовою частиною туристичних пакетів, що реалізуються турператором за заявками його клієнтів.
Як повідомила З.САЗОНОВА, до туристичних пакети туроператора автоматично входять поліс страхування виїжджаючих за кордон «Базовий» (программа B), що передбачає оплату страховою компанією «Еталон» медичних послуг під час стаціонарного та амбулаторного лікування (у т.ч. стоматологічних послуг з лімітом 100 євро), а також оплату транспортних витрат (у т.ч. медичну евакуацію та репатріацію останків).
Страхова сума за програмою В може становити 10 тис., 30 тис. и 75 тис. євро.
Компанія «АНЕКС ТУР» створена у листопаді 1996 року і є одним із провідних туроператорів з перевезення на чартерних рейсах та організації відпочинку на Анталійському побережжі. Має представництва в Москві, Києві, Харкові та інших містах України. До того ж, «Anex tour» зустрічає туристів з Пермі, Самари, Тюмені, Сургуту, Владивостока, Новосибірська, Кишинева, Алмати.
У 2005 році компанія планує розширити присутність на ринку, зокрема, за рахунок підвищення якості обслуговування та розширення продуктового ряду, у т.ч. збільшення «продажної вітрини» готелів за рахунок якісних 5-зіркових, здійснення перевезень із різних аеропортів, розрахованих на різні категорії споживачів.
Окрім «АНЕКС ТУР», СК «Еталон» реалізує спільні програми для виїжджаючих за кордон зі страхування туристів з низкою інших туроператорів, зокрема — «Karya Tour», «ЯНА», «ТЕЗ Тур», «ТУРТЕСС Тревел».