НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

2 квiтня 2013
ЩО ТАКЕ СТРАХУВАННЯ?
Есе

Дмитро Дрозд
Заступник директора Департаменту партнерських продажів
Страхової компанії «Еталон»Запитай будь-кого: «Що таке страхування?» і кожен тобі щось відповість. Один скаже: «Це щось для ДАІ». Інший вигукне: «Це шахрайство», а то й щось гірше. А третій просто відмовчиться. У чому ж правда? Правда у тому, що кожен з них по-своєму правий.

А як би хотілося, щоб лунали слова: «Реальна допомога!», «Необхідність», «Надійність». Люди просто не знають, що таке страхування і навіщо воно потрібне.

Страхування - це прибуткова інвестиція. В якому банку, вклавши 10 тис. грн. Ви можете отримати 50 тис., 100 тис., 200 тис.?

Страхування - це парасолька. Ви берете її з собою, а дощ не йде. Ви ж витрачаєте зусилля, щоб нести її в сумці. Але якщо дощ все ж таки піде, Ваша голова залишиться сухою, а не вимокне. Страхування - це довіра і упевненість. Вам вірять, що Ви чесні, коли страхуєтеся, а Ви вірите, що з Вам чесні, коли гарантують виплату.

Страхування - це розумний прагматизм, це холодний розрахунок. Ви розумієте, що повз Ваше авто за рік проїжджає до 100 тис. автомобілів. Де гарантія, що серед них немає лихачів! Ви розумієте, що проїжджаєте на автомобілі близько 30 тисяч кілометрів на рік. Де гарантія, що на дорозі немає ям та цвяхів? Ви розумієте, що заробляєте 8 000 гривень на місяць. Де Вам миттєво взяти 20 тисяч на ремонт авто?

Страхування пов'язане з чимось поганим? Ні! Я впевнений в цьому! Поганого тут нічого! Тому що страхування - це економія! Економія Ваших фінансових витрат.

Тому що страхування - це «Слава Богу, що я застрахувався». А «Слава Богу» - це коли все добре закінчується.

Ви скажете, що все це перекреслюється низькою репутацією страховиків. Є таке. Як це виправити? Та страхуйтеся у тих, хто виплачує. Вимагайте з того, хто продав Вам страховку! Не женіться за примарною дешевизною! Відповідайте собі на питання, де краще заощадити - на платежі або на виплаті. Не скупіться на платіж, адже Ви купуєте впевненість! Як можна вимагати віддачі, якщо Ви купили послугу на вулиці, де ніхто не надав Вам навіть чека. Проте Ви заощадили 300 грн. на рік! Вдумайтеся - це 82 копійки на день. Це економія для Вас?! Для мене ні.

Страхування - це повсякденність. Ви робите щеплення, щоб не хворіти. Берете «НЗ» у відпустку на всяк випадок. Цього мало?

Страхування - це довгострокове вкладення. 5 років Ви будете витрачати по 5 тисяч і у Вас не буде збитків? Це добре чи погано? Та добре це! А на 6-й рік, не приведи Боже, як огріє обухом по голові. І отримаєте 30 тисяч. А може і більше. Віддача - 100%. Не знаходите?

Страхування як плодове дерево - може дати плоди і стати корисним через 6-7 років.

 

Архів

2013
Грудень
Листопад
Жовтень
Вересень
Серпень
Липень
Червень
Травень
Березень
Лютий
Сiчень

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua