7 грудня 2020
СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ЕТАЛОН» ОТРИМАЛА АКРЕДИТАЦІЮ У МІНІСТЕРСТВІ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

Міністерство закордонних справ Республіки Польща ініціювало внесення змін до законодавствасвоєї країни стосовно правил перебування іноземців на її території. У зв’язку з цим Посольством цієї Республіки в Україні був проведений черговий відбір страхових компаній, що пропонують медичне страхування вищевказаних осіб.

До страхових компаній висувались додаткові вимоги, а саме: наявність цілодобового контакт центру, регулярна публікація звітів про отримані платежі, сплачені відшкодування тощо. Також компанія повинна володіти бездоганною діловою репутацією, що має бути підтверджена міжнародними аудиторами. Окрім цього, мінімальне покриття за договором страхування має становити 30 тис.євро та страховий поліс повинен покривати всі дні запланованого перебування в країні.

Страхова компанія «Еталон»в чергове пройшла акредитацію, оскільки відповідає всім вищевказаним вимогам та має великий досвід з медичного страхування туристів, що тимчасово перебувають на території Республіки Польща та в інших країнах світу.Відповідна інформація була опублікована на сайті Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

У зв’язку з цим, а також з метою уникнення відмови у видачі національної візи, усім, хто планує виїзд на територію Республіки Польща, радимо звертатися до акредитованих страхових компаній задля отримання медичного полісу.

Страхова компанія «Еталон» вже більше шістнадцяти років активно розвиває напрямок страхування наших громадян за кордоном, і за цей час здобула значний та бездоганний авторитет серед туристичних операторів, а також страховиків, що займаються цим видом страхування. Наразі компанія володіє повним спектром страхових продуктів, необхідних та цікавих широким колам суб’єктів туристичного бізнесу, а також особам, які здійснюють виїзд за кордон. Лідерство компанії у цьому сегменті підтверджено багатьма нагородами різних туристичних асоціацій і спеціалізованих видань.

 

Архів

2020
Лютий
Сiчень

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua