НОВИНИ КОМПАНІЇ

23 жовтня 2020
СК «Еталон» впровадила програму добровільного страхування професійної відповідальності інженера-проектувальника

Страхова компанія «Еталон» ввела в дію програму страхування професійної відповідальності.

Тепер послугами компанії можуть скористатися інженери-проектувальники, які у встановленому законодавством порядку отримали свідоцтво (кваліфікаційний сертифікат)

Укладаючи договори страхування своєї професійної відповідальності інженери-проектувальники захищають себе від можливих ненавмисних помилок під час своєї діяльності, тим самим підвищуючи рівень довіри споживачів до своїх послуг. Окрім цього, наявність договору страхування може бути обов’язковою умовою при укладанні договорів із інженерного проектування, а також при підготовці документів для участі у тендері.

Страхування здійснюється на випадок: настання відповідальності інженера-проектувальника за ненавмисне заподіяння під час здійснення своєї професійної діяльності шкоди життю, здоров’ю, працездатності та/або майну Третіх осіб внаслідок:

  • прорахунків і помилок під час проектування або проведення інженерних розрахунків;
  • помилкового вибору розрахункових навантажень, правил і норм проектування;
  • арифметичних помилок при складанні специфікацій і проектно-технічної документації, планів, креслень, графічних і текстових матеріалів, інженерних і кошторисних розрахунків тощо.

При цьому третіми особами за договором виступають: юридичні особи, на замовлення яких Страхувальник надає послуги з інженерного проектування (споживач), та/або фізичні та юридичні особи, які можуть зазнати шкоди внаслідок страхового випадку.

Страховий захист може поширюватися як на всю професійну діяльність страхувальника, так і на конкретний об’єкт інженерного проектування, про що зазначається в договорі страхування.

Страхова сума (ліміт відповідальності) встановлюється за згодою Сторін. Договором страхування також може бути передбачений ліміт відшкодування на один страховий випадок (за одним об’єктом інженерного проектування тощо).

Страхування відповідальності є одним із пріоритетних напрямів діяльності СК «Еталон». Компанія пропонує програми страхування цивільної відповідальності перед третіми особами, професійної відповідальності охоронних фірм, митних брокерів, адвокатів, нотаріусів та ін. і постійно розширює перелік страхових продуктів за даним напрямом.

 

Архів

2020
Грудень
Лютий
Сiчень

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua