НОВИНИ КОМПАНІЇ

13 липня 2016
СК «Еталон» оновила програму страхування КАСКО

Страхова компанія «Еталон» оновила умови програми добровільного страхування наземних транспортних засобів. Нововведення торкнулися, в першу чергу, тарифної політики. Також скорочені терміни врегулювання збитків і виплати страхових відшкодувань.

Оновлена програма страхування КАСКО стала більш доступною для споживачів, зокрема для страхувальників з регіонів України. Нові умови передбачають використання знижуючих коефіцієнтів при страхуванні автомобілів, які експлуатуються переважно в невеликих населених пунктах, при цьому страхове покриття поширюється і на територію великих міст.

Велику увагу при роботі над новою версією програми фахівці компанії приділили вдосконаленню стандартів і процедури врегулювання збитків. Зокрема, умовами нової програми передбачено всього п'ять днів на розгляд компанією повного пакета документів, розрахунок суми збитку та прийняття рішення про виплату відшкодування за страховим випадком. Встановлені терміни виплат регламентовані внутрішніми документами СК «Еталон».

У зв'язку з підвищенням останнім часом середньої вартості ремонту транспортних засобів, збільшені встановлені програмою ліміти на виплати без довідок компетентних органів. Це стосується лімітів на оплату незначних пошкоджень (кузова, дзеркал, декоративних елементів автомобіля), а також випадків оформлення учасниками аварії Європротоколу.

«Постійне вдосконалення страхових продуктів є необхідною умовою нормального функціонування страхової компанії в умовах сучасного ринку. Постійний моніторинг діяльності конкурентів, реагування на мінливі потреби страхувальників, детальний аналіз та балансування страхового портфеля, зважена тарифна політика, а також неухильне дотримання своїх зобов'язань і гарантій - це основні аспекти стратегії Страхової компанії «Еталон», як на найближчий час, так і у довгостроковій перспективі», - вважає голова правління СК «Еталон» Юрій Нечипоренко.

 

Архів

2016
Сiчень

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua