НОВИНИ КОМПАНІЇ

23 вересня 2015
СК «Еталон» увійшла до оновленого Переліку страховиків України, що мають право на страхування подорожуючих до країн Шенгенської зони

Страхова компанія «Еталон» увійшла до оновленого Переліку страхових компаній України, що здійснюють страхування подорожуючих до країн ЄС/Шенгенської зони, оприлюдненого Посольством ФРН.

Посольство Федеративної Республіки Німеччини у місті Києві, яке відповідно до ст. 48 Візового кодексу ЄС є координатором у відносинах між консульствами та візовими центрами країн ЄС/Шенгенської зони та представниками страхового ринку України, оприлюднило оновлений Перелік страхових компаній України, що здійснюють страхування подорожуючих до країн Європейського союзу/Шенгенської зони. Оновлений Перелік включає в себе 108 компаній, що мають ліцензії на здійснення цього виду страхування, та програми страхування яких відповідають певним параметрам.

Програми комплексного страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання Страхової компанії «Еталон» надають можливість застрахованій особі під час перебування за кордоном безкоштовно отримати необхідну медичну, юридичну та фінансову допомогу згідно з обраним варіантом покриття, або отримати відшкодування витрат на таку допомогу після закінчення подорожі. Страховий продукт СК «Еталон» відрізняється цілим переліком незаперечних переваг, яких не мають програми багатьох інших страховиків, як то відсутність франшизи; організація повноцінної медичної допомоги для дітей віком до одного року; можливість страхування за варіантом “МУЛЬТИВІЗА”; наявність додаткових опцій (витрати, що пов’язані з затримкою чи відміною рейсу, втратою багажу чи документів, внесенням застави, отриманням послуг адвоката, відвідування близьким родичем тощо); конкурентні тарифи при високій якості страхового продукту.

Страхова компанія «Еталон» більше десяти років є активним гравцем ринку туристичного страхування України, набувши за цей час величезного досвіду та вагомого авторитету серед туристичних операторів, агентів, страхувальників та колег-страховиків.

 

Архів

2015

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua