НОВИНИ КОМПАНІЇ

1 липня 2015
СК «Еталон» здійснила медичну евакуацію застрахованої туристки з Німеччини

Страхова компанія «Еталон», в межах програми страхування подорожуючих за кордоном, здійснила медичну евакуацію з Німеччини в Україну застрахованої туристки. Попередньо, сума витрат за страховим випадком складатиме близько 10 000 євро.

Під час перебування з приватним візитом у Німеччині, застрахована в СК «Еталон» мешканка Київської області несподівано втратила свідомість. Автомобіль невідкладної допомоги, що приїхав за викликом, відвіз жінку до найближчої клініки. Після проведення обстеження у пацієнтки був діагностований інсульт з паралічем лівої сторони тіла. Родичі постраждалої повідомили про подію асистуючу компанію, яка взяла на себе подальшу організацію необхідної медичної допомоги.

Медики німецької клініки протягом одинадцяти днів в умовах стаціонару стабілізували стан жінки, після чого дали дозвіл на її транспортування в Україну. Асистуюча компанія організувала медичну евакуацію постраждалої рейсовим літаком, у супроводі кваліфікованого медичного працівника. Евакуація пройшла успішно, у повній відповідності до медичних приписів.

За попередніми розрахунками, сума витрат за цим страховим випадком, яка складається з вартості госпіталізації, медикаментів, транспортування та медичного супроводу, сягає 10 000 євро. Оплата рахунків буде проведена Страховою компанією «Еталон» на умовах договору з асистуючою компанією. Страхова компанія «Еталон» протягом останніх десяти років є одним з найактивніших учасників ринку туристичного страхування України. Накопичений досвід дозволив фахівцям компанії створити страховий продукт, що відповідає найвищим сучасним вимогам і забезпечує надійний всебічний захист і підтримку застрахованих під час закордонних поїздок.

 

Архів

2015

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua