НОВИНИ КОМПАНІЇ

2 квiтня 2015
СК «Еталон» запровадила нову програму страхування для автомобілістів «Подбай про себе»

Страхова компанія «Еталон» ввела в дію нову програму комплексного страхування для автовласників «Подбай про себе».

Програма комплексного страхування «Подбай про себе» - це новий продукт, розроблений спеціалістами компанії для забезпечення додаткового страхового захисту автовласників. Програмою передбачено можливість страхування за трьома групами ризиків: втрата працездатності або смерть водія, пошкодження або втрата багажу, що відбулися внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, спричиненої страхувальником, накладення на водія адміністративного стягнення (штрафу) за спричинення ДТП, а також понесення страхувальником матеріальних збитків, пов’язаних з відновленням втрачених водійських документів (прав на керування транспортним засобом та/або свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу). Обов‘язковою умовою укладання договору страхування за програмою «Подбай про себе» є наявність у страхувальника поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників Страхової компанії «Еталон».

СК «Еталон» пропонує чотири стандартизовані варіанти страхування за програмою «Подбай про себе», що відрізняються переліком страхових ризиків та розміром страхових сум. Також можливе страхування на індивідуальних умовах. Продукт має доступну вартість – річний платіж складає від 10 гривень.

Програма комплексного страхування «Подбай про себе» стала черговою у лінійці стандартизованих продуктів, спрямованих на оптимізацію страхового покриття та зменшення фінансового навантаження на страхувальників у складний економічний період. Такі «усічені» страхові продукти набувають все більшої популярності серед клієнтів, які ретельно планують свій бюджет. Завдяки підбору спеціалістами оптимальних опцій і страхових сум, стандартизовані продукти мають порівняно низьку ціну і забезпечують страховий захист за найбільш вірогідними ризиками.

Пропонуємо ознайомитись з детальними умовами Програми страхування «Подбай про себе».

 

Архів

2015

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua