НОВИНИ КОМПАНІЇ

14 сiчня 2015
СК «Еталон» виграла апеляційний суд у Нацкомфінпослуг

Суд залишив без задоволення апеляційні скарги Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг та призначеного нею тимчасового адміністратора СК «Еталон» на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва з приводу визнання протиправним та скасування розпорядження Нацкомфінпослуг про призначення тимчасової адміністрації Страхової компанії «Еталон».

Колегією суддів Київського апеляційного адміністративного суду 23.12.2014 року винесено Ухвалу, якою залишено без змін рішення суду першої інстанції про визнання протиправним та скасування розпорядження Нацкомфінпослуг № 2744 від 18.09.2014 року «Про відсторонення керівництва від управління фінансовою установою та призначення тимчасової адміністрації Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Еталон». Апеляційні скарги Нацкомфінпослуг та призначеного нею тимчасового адміністратора СК «Еталон» Паська О.М. залишено без задоволення. Колегія суддів КААС встановила, що суд першої інстанції вірно надав оцінку встановленим у справі обставинам та прийшов до правильного висновку про незаконність спірного розпорядження.

Раніше Страхова компанія «Еталон», а також представники її керівництва і акціонерів звернулись до судових органів із рядом позовів щодо незаконності розпорядження Нацкомфінпослуг. Окружним адміністративним судом міста Києва 11.11.2014 року прийнято рішення про визнання протиправним та скасування розпорядження регулятора, визнавши недостатніми підстави для введення тимчасової адміністрації до фінансової установи. Також, СК «Еталон» звернулась до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг з рядом скарг на дії тимчасового адміністратора Паська О.М. з вимогою усунути його від виконання обов'язків тимчасового адміністратора СК «Еталон» та позбавити сертифіката на право здійснення тимчасової адміністрації фінансових установ і вирішити питання про притягнення до відповідальності згідно з законодавством на підставі невідповідності його діяльності вимогам, встановленим Законом України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».

Наразі Страхова компанія «Еталон» працює у звичайному режимі, під керівництвом легітимного Правління. Колектив компанії докладає усіх зусиль для якнайшвидшої ліквідації негативних наслідків дестабілізуючої неправомірної діяльності тимчасового адміністратора.

 

Архів

2015

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua