НОВИНИ КОМПАНІЇ

8 жовтня 2013
Розпочала роботу Академія страхового бізнесу Страхової компанії «Еталон»

З 1 жовтня 2013 року розпочала свою роботу корпоративна Академія страхового бізнесу Страхової компанії «Еталон». Академія організована на базі регіонального управління страхування по АР Крим (у місті Севастополь) . Метою створення корпоративної Академії страхового бізнесу є навчання і підвищення кваліфікації персоналу компанії і агентів.

Рішення про створення корпоративної Академії страхового бізнесу було прийнято керівництвом СК «Еталон» у процесі розробки довгострокової стратегії розвитку компанії. Одним із основних аспектів стратегії є побудова потужної агентської мережі, створення якої неможливе без великої кількості грамотних фахівців і добре підготовлених агентів. На початковому етапі роботи Академія займатиметься навчанням і переатестацією страхових агентів, у подальших планах - розробка програм підвищення кваліфікації для різних категорій штатних співробітників. Очолив роботу Академії досвідчений професіонал страхового бізнесу Михайло Куваєв, який присвятив страхуванню вже більше 20 років.

Перша група учнів з 12 осіб приступила до занять в Академії страхового бізнесу з 1 жовтня 2013 року. Вони пройдуть 45-годинний курс за спеціально розробленою програмою навчання, яка містить широкий перелік тем з різних аспектів діяльності страхового агента. Так, слухачі познайомляться з історією страхування, законодавчою базою, на якій базується діяльність страхових компаній і, зокрема , агентів. Програмою приділяється велика увага вивченню специфіки різних видів страхування, а також страхових продуктів СК « Еталон». Курс навчання передбачає також тренінг з продажів страхових продуктів і практичні заняття. По закінченню навчання слухачі пройдуть тестування, за результатами якого отримають можливість стати до роботи страхового агента.

У планах Академії страхового бізнесу досить напружений графік роботи - нові групи агентів починатимуть навчання кожного 1-го, 10-го та 20-го числа кожного місяця. На початковому етапі навчання безкоштовне.

Керівництво Страхової компанії «Еталон» покладає великі надії на корпоративну Академію страхового бізнесу. Академія має стати вагомою перевагою компанії для залучення і мотивації персоналу, кузнею кваліфікованого персоналу і кадрового резерву, що дозволить компанії бути постійно конкурентоспроможною організацією.

 

Архів

2013
Червень

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua