НОВИНИ КОМПАНІЇ

1 липня 2013
СК «Еталон» провела нараду-семінар для ключових співробітників

Страхова компанія «Еталон» провела робочу нараду, присвячену підведенню підсумків роботи Компанії за перше півріччя 2013 року. В рамках наради було проведено навчальний семінар, присвячений управлінню продажами, а також удосконаленню управлінських навичок ключових співробітників Компанії. Захід відбувся 21-23 липня 2013 року у м. Севастополь.

У роботі наради-семінару, присвяченої підведенню підсумків роботи за перше півріччя 2013 року, взяли участь керівники регіональних представництв СК «Еталон», ключові співробітники фронт-офісних підрозділів центрального офісу, а також топ-менеджери Компанії. У ході наради керівництвом була дана оцінка поточної ситуації в Компанії, проаналізовано попередні фінансові результати за 6 місяців поточного року, а також визначено пріоритетні напрямки діяльності на друге півріччя. Зокрема, було відзначено гостру необхідність зміцнення та розширення блоку продажів, у зв'язку з чим в Компанії планується проведення реструктуризації з метою вдосконалення системи управління, оптимізації бізнес-процесів, перерозподілу зон відповідальності та підвищення ефективності діяльності співробітників.

У рамках робочої наради для ключових співробітників Страхової компанії «Еталон» було проведено навчальний семінар, спрямований на удосконалення управлінських навичок, а також на раціоналізацію системи управління продажами. Для проведення семінару була запрошена команда компетентних фахівців з Росії.

У ході семінару менеджери Компанії ознайомилися з методиками розробки ефективних моделей продажів, інноваційними методами управління продажами, отримали дієвий інструментарій для підвищення особистої ефективності, а також продуктивності і мотивації співробітників.

 

Архів

2013
Червень

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua