НОВИНИ КОМПАНІЇ

16 листопада 2012
CК «Еталон» отримала подяку від туроператора «Кандагар»

Страхова компанія «Еталон» отримала подяку від керівництва Групи компаній «Кандагар» за підсумками весняно-літнього туристичного сезону 2012-го року.

Підвівши підсумки роботи за весняно-літній сезон, керівництвом Групи компаній «Кандагар» було прийнято рішення відзначити партнерів, які в цей період активно сприяли ефективному веденню бізнесу одного з провідних туроператорів країни. В якості надійного страхового партнера було виділено Страхову компанію «Еталон», що отримала подяку «За високий професіоналізм у роботі».

Страхова компанія «Еталон» та Група компаній «Кандагар» вже більше п'яти років активно співпрацюють у галузі туристичного страхування, а також в інших сферах бізнесу. Передові технології, впроваджені СК «Еталон», дозволяють працівникам туроператора самостійно оформляти страхові поліси для туристів, що істотно зменшує трудові витрати і документообіг, а страхові програми, розроблені спеціально для «Кандагара», за мінімальної вартості, забезпечують туристам надійне страхове покриття як в Україні, так і по всьому світу.

Страхова компанія «Еталон» більше восьми років активно розвиває напрямок туристичного страхування, і за цей час заробила бездоганний авторитет серед найбільших туристичних операторів, а також страховиків, що займаються даним видом страхування. Наразі компанія володіє повним спектром страхових продуктів, необхідних і цікавих широким колам суб'єктів туристичного бізнесу, що отримали ліцензії на туристичну діяльність, а також фізичним особам, які здійснюють поїздки за кордон або територією України.

Турфірма «Кандагар» - провідний туроператор з прийому відпочиваючих на курортах України. Спеціалізується на прийомі та обслуговуванні туристів на базі санаторіїв, пансіонатів та туристично-оздоровчих комплексів, організації екскурсійних турів, надання транспортних послуг, обслуговуванні конференцій та семінарів.

 

Архів

2012

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua