НОВИНИ КОМПАНІЇ

16 жовтня 2012
СК «Эталон» оголосила акцію для співробітників телекомунікаційного оператора «Датагруп»

Страхова компанія «Еталон» оголосила про початок дії спеціальної акційної пропозиції для співробітників телекомунікаційного оператора «Датагруп». Дана акція діє по всій території країни і триватиме до 31 грудня 2012 року.

У рамках акційного проекту, запропонованого Страховою компанією «Еталон», штатні співробітники «Датагруп», а також їхні близькі родичі мають можливість укладання договорів страхування на спеціальних пільгових умовах. Акційні умови поширюються на договори добровільного страхування майна, відповідальності, життя та здоров‘я.

Страхова компанія «Еталон» і «Датагруп» вже декілька років співпрацюють у галузі страхування. Голова правління СК «Еталон» Юрій Нечипоренко вважає, що запропонований акційний проект буде цікавим для багатьох співробітників «Датагруп» та сприятиме подальшому розвитку партнерських відносин між компаніями.

«Датагруп» є провідним телекомунікаційним оператором на українському ринку комплексних послуг фіксованого зв'язку. «Датагруп» надає послуги корпоративним і роздрібним клієнтам на високому рівні, що дозволяє вирішити будь-яке телекомунікаційне завдання з урахуванням побажань клієнтів. Оператор є лідером у сегменті послуг професійної передачі даних для корпоративних клієнтів, у міжоператорському сегменті, а також у сегменті супутникового зв'язку VSAT в Україні та СНД.

 

Архів

2012

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua