НОВИНИ КОМПАНІЇ

26 квiтня 2012
СК «Еталон» впровадила програму добровільного страхування «Ядерна енергія»

Страхова компанія «Еталон» ввела в дію нову програму страхування загальноцивільної громадянської відповідальності перед третіми особами за наслідки аварії, які можуть статися під час використання ядерної енергії.

Програма «Ядерна енергія» розроблена для підприємств різних галузей, що здійснюють свою діяльність у сфері використання ядерної енергії, і отримують на це відповідні дозволи в органах державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки. Однією з вимог законодавства до таких ліцензіатів є наявність фінансових можливостей відшкодування збитків від аварії, які можуть виникнути під час використання ядерної енергії, власними коштами або за рахунок грошей страхових компаній (ст. 32 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» від 08.02.1996 р. № 39/95-ВР). Наявність договору страхування може бути однією з умов отримання підприємствами відповідного дозволу в державних органах.

Новою програмою Страхової компанії «Еталон» передбачені оптимальний набір ризиків, що приймаються на страхування (нанесення шкоди життю, здоров'ю та майну третіх осіб, а також навколишньому середовищу внаслідок використання ядерної енергії), мінімальний розмір франшизи, об'єктивні страхові тарифи та чітко визначені порядок і терміни виплати відшкодувань за страховими випадками. Страхова сума та ліміти відповідальності за договором страхування визначаються за узгодженням страхувальника і страховика.

Програма «Ядерна енергія» стала черговим продуктом зі страхування відповідальності у продуктовій лінійці компанії. Наразі СК «Еталон» має близько 20 програм добровільного страхування різних видів відповідальності, оскільки вважає даний вид одним із найперспективніших напрямів розвитку бізнесу.

 

Архів

2012

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua