НОВИНИ КОМПАНІЇ

5 квiтня 2012
СК «Еталон» здійснила медичну евакуацію зі Словаччини в Україну

Страхова компанія «Еталон», у рамках програми страхування подорожуючих за кордоном, здійснила медичну евакуацію зі Словаччини в Україну травмованого туриста з компресійним переломом хребта.

Перебуваючи на словацькому гірськолижному курорті Ліптовський Мікулаш, молодий киянин отримав серйозну травму хребта в результаті невдалого падіння під час катання на лижах. Потерпілий, застрахований в СК «Еталон» за програмою страхування медичних витрат за межами країни постійного перебування, був негайно доставлений у найближчий шпиталь, де отримав необхідний у таких випадках обсяг медичної допомоги. Через три дні перебування у лікарні медики дали дозвіл на повернення хворого в Україну.

Відповідно до рекомендацій лікарів, транспортування хворого на батьківщину повинне було проводитись у лежачому положенні, з використанням спеціального обладнання та у супроводі медичного персоналу. Однак при організації перевезення виникли несподівані труднощі - підходящі для медичної евакуації літаки у курортній місцевості відсутні, а супроводжувати потерпілого під час транспортування наземним транспортом словацькі медики відмовилися.

Для повернення застрахованого в Україну Страхова компанія «Еталон» направила до Словаччини автомобіль комерційної швидкої допомоги з бригадою медиків з Києва. Постраждалий був благополучно доставлений на батьківщину.

Попередньо, сума витрат за даним страховим випадком, у яку входять вартість госпіталізації, медикаментів, транспортування та медичного супроводу, становить близько 60 000 грн. Страхове відшкодування виплачується Страховою компанією «Еталон» на умовах договору з асистуючою компанією.

 

Архів

2012

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua