НОВИНИ КОМПАНІЇ

13 лютого 2012
СК «Еталон» виграла тендер Феодосійського морського торгового порту

Страхова компанія «Еталон» виграла тендер на страхування ризиків державного підприємства «Феодосійський морський торговельний порт» (АР Крим). Також, згідно з результатами тендера, частина ризиків підприємства буде застрахована в ПрАТ «Українська пожежно-страхова компанія». Відповідні угоди підписано 1 лютого 2012 року.

Компанії здійснюватимуть страхування медичних і фармацевтичних працівників (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з державного бюджету України) на випадок інфікування вірусом імунодефіциту людини при виконанні ними службових обов'язків; особисте страхування працівників відомчої та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин; страхування від нещасних випадків на транспорті; страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів; страхування наземного транспорту; страхування водного транспорту; страхування орендованого майна; страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яка може бути заподіяна пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру; страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів; страхування професійної відповідальності митних брокерів; страхування пасажирів транспортних засобів від нещасних випадків на транспорті.

ДП «Феодосійський морський торговельний порт» засновано в 1950 році. Надає послуги з перевалки зовнішньоторговельних, транзитних та каботажних вантажів, у тому числі вивантаження-завантаження суден, вагонів та автотранспорту, зберігання на складах і транспортно-експедиторське обслуговування вантажів. Одне з основних бюджетоутворюючих підприємств Феодосії.

 

Архів

2012

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua