28 грудня 2011
Страхова компанія «Еталон» нагородила кращих співробітників

26 грудня 2011 року Страхова компанія «Еталон» провела нараду керівників структурних підрозділів компанії, присвячену підведенню підсумків діяльності року, що минає.

На нараді, присвяченій підведенню підсумків діяльності СК «Еталон» за 2011 і планам на 2012 рік, були присутні акціонери, члени правління, керівники структурних підрозділів центрального офісу та регіональних представництв компанії. Виступаючи перед присутніми, голова правління СК «Еталон» Юрій Нечипоренко зазначив, що, незважаючи на сьогоднішні складнощі на ринку фінансових послуг, завдяки напруженій і злагодженій роботі колективу, розвитку нових напрямків бізнесу, реалізації різноманітних нестандартних проектів, Компанія досягла високого рівня виконання планових показників - за прогнозом фінансово-економічного управління, очікується приріст страхових платежів понад 20% порівняно з 2010 роком.

Керівництво компанії подякувало співробітникам за ефективну роботу. Підрозділи, що продемонстрували найкращі показники, нагороджені пам'ятними дипломами. Серед них Миколаївське, Харківське, Житомирське, Черкаське і Вінницьке управління страхування. Нагороди отримали і кращі співробітники СК «Еталон» - директора Київського і Кримського представництв отримали вищу нагороду компанії «Золотий знак»; керівники Львівського, Івано-Франківського та Луганського управлінь страхування були відзначені «Подякою правління».

У рамках наради правлінням були оприлюднені основні цілі і завдання Страхової компанії «Еталон» на 2012 рік, а також визначені основні принципи ведення бізнесу, на яких грунтуватиметься нова бізнес-стратегія компанії. Голова правління Юрій Нечипоренко тепло привітав присутніх співробітників з наступаючим Новим роком і висловив впевненість у стабільній та успішній діяльності компанії у 2012 році.

 

Архів

2011

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua