НОВИНИ КОМПАНІЇ

24 листопада 2011
СК «Еталон» допомагає в отриманні банківських гарантій учасникам конкурсних торгів

Страхова компанія «Еталон» оновила програму страхування видачі банківської гарантії для участі постачальників товарів та послуг у конкурсних торгах. Тепер, завдяки оптимізації умов страхування та страхових тарифів, для учасників торгів значно знизилась вартість банківської гарантії.

Страхова компанія «Еталон» вже декілька років активно співпрацює з багатьма банківськими установами України щодо страхування фінансових ризиків банку, пов’язаних із видачею гарантій конкурсних торгів, виступаючи при цьому гарантом виконання учасниками торгів умов документації закупівель. Згідно з укладеними договорами страхування «Еталон» приймає на себе ризик невиконання учасниками торгів взятих на себе зобов‘язань.

На підставі проведеного аналізу страхового портфелю, андерайтерами СК «Еталон» прийняте рішення про зниження страхових тарифів та спрощення умов страхування банківських гарантій для банківських установ. Відтепер клієнти банків отримують гарантії конкурсних торгів не лише без оформлення забезпечення, але й за меншу вартість – від 1 000,00 грн. Для постійних клієнтів, які систематично беруть участь в конкурсних торгах та звертаються за гарантією, передбачено особливі пільгові умови.

Також, сумісно з однією з банківських установ, СК «Еталон» запровадила проект з видачі банківської гарантії забезпечення виконання договору, що часто є необхідною умовою для переможців проведених торгів.

 

Архів

2011

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua