НОВИНИ КОМПАНІЇ

27 вересня 2011
СК «Еталон» взяла участь у роботі XI Міжнародного ялтинського фінансового форуму

Керівництво Страхової компанії «Еталон» взяло участь у роботі XI Міжнародного ялтинського фінансового форуму, який пройшов у місті Ялта АР Крим з 19 по 23 вересня 2011 року. Організатором традиційної зустрічі страховиків виступила Ліга страхових організацій України.

Упродовж роботи форуму його учасники мали можливість обговорити питання співробітництва банків і страхових компаній, перестрахування, проблематику моторного, «лайфового», медичного страхування, а також інші соціально-значимі види. Велику увагу було приділено обговоренню практики і стандартів регулювання на світових фінансових ринках, а також тенденцій розвитку європейських і світових страхових ринків.

Голова Правління Страхової компанії «Еталон» Євгеній Бридун у рамках Ялтинського форуму провів цілий ряд конструктивних переговорів зі страховими посередниками, страховиками та перестраховиками стосовно подальшого співробітництва. Також, було проведено неформальну зустріч з керівниками страхових компаній – бізнес-партнерів СК «Еталон». Під час святкового обіду Є. Бридун висловив подяку партнерам компанії за довгострокову плідну співпрацю, ділову активність, надійність і довіру. Учасники зустрічі обмінялися своїми думками з актуальних питань та щодо розширення партнерства.

Окрім офіційної та ділової частини в рамках форуму організаторами було проведено багато розважальних заходів, на яких учасники страхового ринку мали можливість поспілкуватися у неформальній обстановці, а також позмагатися у різноманітних спортивних змаганнях. Переможцем тенісного турніру, проведеного одним із спонсорів форуму, став директор Вінницького регіонального представництва СК «Еталон» Мирослав Іжевський, за що отримав Чемпіонський приз – «Кришталевий тенісний м‘яч» та вітання колег.

 

Архів

2011

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua