НОВИНИ КОМПАНІЇ

17 серпня 2011
СК «Еталон» провела семінари для керівників регіональних представництв

Страхова компанія «Еталон» провела два навчальних заходи для керівників регіональних структурних підрозділів компанії. Семінари пройшли у мальовничих куточках України – місті Черкаси (5 – 6 серпня 2011 року) та у місті Закарпатської області (5 – 6 серпня 2011 року).

Організовані керівництвом Страхової компанії «Еталон» навчальні заходи стали альтернативою традиційної щоквартальної підсумкової наради, на якій керівники структурних підрозділів компанії звітують про досягнуті результати та отримують завдання на майбутнє. Основною метою проведених семінарів стало поширення кращого досвіду організації продажів та розширення каналів залучення клієнтів для збільшення обсягів надходження страхових платежів, а також підвищення кваліфікації співробітників компанії. Для забезпечення більшої ефективності, семінари було проведено окремо для двох груп регіональних менеджерів, поділених за територіальною ознакою.

На семінарах керівники регіональних представництв компанії охоче ділилися з колегами досвідом успішного втілення різноманітних бізнес-проектів, детально зупиняючись на організаційних, економічних та юридичних аспектах. Крім того, менеджери мали можливість сформувати сумісні плани та стратегії розвитку бізнесу на друге півріччя поточного року.

Виступаючи перед учасниками заходів, голова правління СК «Еталон» Євгеній Бридун відмітив значну позитивну динаміку надходження страхових платежів та ріст інших якісних показників за підсумками першого півріччя 2011 року практично в усіх фронт-офісних підрозділах компанії. Він подякував співробітникам за відданість компанії та ефективну працю у складних економічних умовах, а також висловив упевненість у подальшому успішному розвитку та втіленні бізнес-стратегії.

 

Архів

2011

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua