НОВИНИ КОМПАНІЇ

20 липня 2011
СК «Еталон» провела командоутворюючий тренінг

Страхова компанія «Еталон» провела корпоративний тренінг для співробітників київських офісів компанії. Захід пройшов 15 липня 2011 на базі одного з комплексів відпочинку під Києвом.

Захід, проведений на березі водоймища в мальовничому куточку Київської області, було приурочено до успішного завершення першого півріччя - більшість структурних підрозділів СК «Еталон» виконали і перевиконали планові показники. Основними завданнями, поставленими керівництвом Страхової компанії «Еталон» перед бізнес-тренером, який проводив тренінг, були згуртування колективу, а також виявлення і виховання лідерських та командних якостей у співробітників. В процесі тренінгу як співробітники, так і топ-менеджери компанії, розділившись на декілька команд, брали участь у різних конкурсах і змаганнях, продемонструвавши активність, креативність, здатність до нестандартного вирішення поставлених завдань, а також прагнення до перемоги, єдність і згуртованість команд. На закінчення співробітників компанії очікувала святкова вечеря.

Керівництво СК «Еталон» вважає, що колектив є головною цінністю компанії. Саме на формування команди висококваліфікованих фахівців і однодумців, об'єднаних спільними цілями і цінностями, здатних реалізовувати складні бізнес-проекти, спрямована політика Компанії.

 

Архів

2011

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua