НОВИНИ КОМПАНІЇ

24 червня 2011
СК «Еталон» здійснила евакуацію в Україну тяжкохворого після інсульту

Страхова компанія «Еталон» 18 червня 2011 року, у рамках програми страхування подорожуючих за кордоном, здійснила складну медичну евакуацію з Туреччини в Україну тяжкохворого застрахованого туриста після інсульту.

Страховий випадок стався 9 червня 2011 року на одному з турецьких курортів. Відразу після приїзду 65-річний турист, застрахований в СК «Еталон» за програмою страхування медичних витрат за межами країни постійного перебування, відчув різке погіршення здоров'я, пов'язане з підвищеним артеріальним тиском.

Застрахований, що знаходився у важкому стані, машиною швидкої допомоги був доставлений в одну з клінік міста Кемер, де йому була надана перша невідкладна допомога і поставлений діагноз - інсульт. У зв'язку з необхідністю проведення інтенсивної терапії, хворий був транспортований в клініку Анталії і четверо діб перебував у реанімації. Після стабілізації загального стану, хворий був переведений в реабілітаційну палату, де знаходився ще 5 днів.

Транспортування хворого в Україну було організоване асистуючим партнером Страхової компанії «Еталон» компанією Remed Assistance. Медична евакуація проводилася на носилках, у супроводі турецького лікаря двома літаками (з Анталії в Стамбул, а звідти до Одеси). Під час перельоту у хворого спостерігалося підвищення артеріального тиску, що спричинило погіршення стану пацієнта, яке було стабілізовано супроводжуючим лікарем. В результаті застрахований був благополучно доставлений в аеропорт міста Одеси, де на нього чекали родичі.

Сума витрат за цим страховим випадком, до якої увійшли вартість госпіталізації, медикаментів, транспортування та медичного супроводу, склала 10 854 дол. США. Страхове відшкодування сплачується Страховою компанією «Еталон» на умовах договору з асистуючою компанією.

 

Архів

2011

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua