НОВИНИ КОМПАНІЇ

17 червня 2011
СК «Еталон» та «Кредитпромбанк» проводять спільну акцію

Страхова компанія «Еталон» виступила партнером акції, яку проводить для своїх позичальників ПАТ «Кредитпромбанк» у рамках програми автокредитування.

З 25 травня 2011 року «Кредитпромбанк» розпочав проведення акції для позичальників, які планують придбати автомобіль у кредит. Для них банком розроблено спеціальні умови кредитування зі зниженими кредитними ставками. Офіційним страховиком заставного майна (автомобілів) у рамках акційної програми виступає давнішній діловий партнер банку Страхова компанія «Еталон».

СК «Еталон» та «Кредитпромбанк» вже близько трьох років активно співпрацюють у різних напрямах, таких як страхування заставного майна та ризиків банку, організація продажів полісів страхування банківськими співробітниками, проведення спільних акційних заходів, розміщення вільних коштів на банківських рахунках. За цей час Страхова компанія «Еталон» зарекомендувала себе як надійного партнера та досвідченого страховика, що відповідає за своїми зобов’язаннями та стабільно сплачує страхові відшкодування. «Кредитпромбанк» завжди дбало ставиться до захисту своїх ризиків, а також ризиків і інтересів своїх клієнтів, тому вибір СК «Еталон» страховим партнером акції був не випадковим і став логічним продовженням плідної співпраці.

Акційна програма, що пропонує ПАТ «Кредитпромбанк», передбачає кредитування фізичних осіб терміном від 1 до 5 років для придбання різних марок автомобілів. Кредитна ставка, в залежності від строків кредитування, а також деяких інших умов, складає від 4,5% до 17%. Страхування кредитного авто (повне КАСКО) проводиться в Страховій компанії «Еталон» за фіксованим тарифом 6,85%. Оформити кредитну угоду та договір страхування можна у будь-якому відділенні банку.

 

Архів

2011

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua