НОВИНИ КОМПАНІЇ

29 березня 2011
СК «Еталон» взяла участь у науковій конференції

Голова Правління «Страхової компанії «Еталон» Євгеній Бридун взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Фінансова політика в контексті глобальних перетворень суспільного розвитку», що відбулася 23 - 24 березня 2011 на базі Національного університету державної податкової служби України (м. Ірпінь). Захід присвячено 15-річчю факультету фінансів і банківської справи та 90-річчю навчального закладу.

На конференцію, присвячену актуальним фінансовим питанням, були запрошені представники органів державної влади, адміністрації Президента, Міністерства фінансів, Державної податкової адміністрації України, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Держфінпослуг, науковці академічних та освітніх закладів. СК «Еталон» стала єдиною бізнес-структурою, представник якої взяв участь у заході.

У ході конференції Євгеній Бридун виступив з доповіддю на тему «Антикризове управління страховою компанією за умови економічної нестабільності». Виступ практика страхового бізнесу викликав жвавий інтерес присутніх на заході теоретиків та науковців.

Участь СК «Еталон» у роботі науково-практичної конференції обумовлюється реалізацією соціально-спрямованої стратегії, згідно з якою компанія бере активну участь у навчанні та розвитку студентів вищих навчальних закладів. Зокрема, з Національним університетом державної податкової служби України «Еталон» пов‘язують довгі та тісні стосунки – в компанії працюють декілька випускників даного навчального закладу, студенти університету проходять практику на базі страховика. СК «Еталон» бере активну участь у навчально-виховальному процесі і має на меті розширювати співробітництво з навчальними закладами у різних напрямках.

 

Архів

2011

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua