1 грудня 2010
CК «Еталон» здійснила репатріацію туристки, загиблої в ДТП у Єгипті

Страхова компанія «Еталон» здійснила репатріацію в Україну тіла туристки, загиблої в результаті аварії туристичного автобуса 15 жовтня 2010 року в Єгипті. В результаті ДТП одна українка загинула, шість наших співвітчизників було госпіталізовано з травмами різного ступеня тяжкості, іншим потерпілим, з легкими ушкодженнями, була надана необхідна амбулаторна допомога.

Трагедія сталася на трасі Хургада-Сафага. Мікроавтобус, в якому знаходилися 17 туристів, перекинувся на високій швидкості через шину, що лопнула. З числа потерпілих в ДТП 9 осіб, у тому числі п'ятирічна дитина, були застраховані в СК «Еталон» за програмою страхування виїжджаючих за кордон. Усі вони отримали необхідну медичну допомогу.

У ДТП загинула мешканка Закарпаття 1936 року народження. Репатріація тіла загиблої була проведена 22 листопада за допомогою двох рейсових літаків (з Каїра до Стамбулу, а звідти у Львів). Затримка репатріації була пов'язана з релігійними святами, що в той час проходили у Єгипті. Під час свят не працювали державні установи, через що була відсутня можливість оформлення необхідних документів.

Двом з числа госпіталізованих туристів знадобилося проведення оперативних втручань у зв'язку з отриманими складними травмами - подвійним переломом руки у одного із застрахованих і переломом стегна у іншого. У випадку з переломом стегна, виліт потерпілого в Україну був можливий тільки у положенні з витягнутою ногою, що спричинило необхідність організації медичної евакуації застрахованого - транспортування каретою швидкої допомоги, оренди амбуліфта для підйому хворого на борт літака, покупки додаткових місць в авіалайнері для його розміщення.

Організацією надання медичних послуг на території Єгипту застрахованим в Страховій компанії «Еталон» туристам, а також репатріацією, займалася асистуюча компанія «Remed», яка вже багато років є партнером СК «Еталон» в організації медичної допомоги в рамках програм страхування подорожуючих. Загальна сума страхових виплат у зв'язку з цією аварією складає близько 15 000 доларів США.

 

Архів

2010

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua