НОВИНИ КОМПАНІЇ

11 листопада 2010
Страхова компанія «Еталон» розпочала акцію «Еталон-Студент» в Університеті банківської справи Національного Банку України

Страхова компанія «Еталон» провела навчальний захід для студентів Університету банківської справи Національного Банку України. Захід було проведено у рамках всеукраїнської акції «Еталон-Студент» 13 жовтня 2010 року у місті Києві.

Університет банківської справи Національного Банку України став другим вищим навчальним закладом, у якому Страхова компанія «Еталон» провела акційний навчальний захід, який складався з лекції на тему «Стратегія ведення ділових переговорів», а також проведення Управлінських поєдинків серед студентів навчального закладу. До журі Управлінських поєдинків, проведених 13 жовтня, були запрошені представники декількох великих банківських установ – досвідчені фахівці в галузі банківської справи, а також досвідчені бізнесмени. Захід за участю практиків банківської справи викликав жвавий інтерес майбутніх банкірів – коментарі суддів були ємними, змістовними, конструктивними, і в той же час доброзичливими, тож, студенти мали можливість отримати об’єктивну та різносторонню оцінку своїх виступів.

Управлінські поєдинки, як інтерактивна форма навчання, отримали високу оцінку зі сторони викладацького складу навчальних закладів, а також зі сторони суддів – представників комерційних структур. Вони відмічали, що така форма спілкування компаній-потенційних роботодавців з молоддю дає можливість обрати найбільш достойних та яскравих студентів, а також допомогти розкритися, отримати нові знання та навички. Декілька студентів Університету банківської справи Національного Банку України вже отримали пропозиції про співробітництво від Страхової компанії «Еталон».

 

Архів

2010

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua