НОВИНИ КОМПАНІЇ

10 листопада 2010
СК «Еталон» забезпечує учасникам конкурсних торгів можливість оформлення тендерних гарантій без забезпечення

Страхова компанія «Еталон» виступила страховим партнером банківської установи за програмою надання тендерних гарантій без оформлення забезпечення. Завдяки новому сумісному продукту клієнти банку позбавлені необхідності відволікати грошові кошти для розміщення депозитів, а також витрачати час і кошти на оформлення договорів застави.

Зважаючи на необхідність швидкого оформлення тендерної гарантії для участі підприємців у конкурсних торгах, спеціалісти банківської установи сумісно з фахівцями Страхової компанії «Еталон», розробили програму з надання учасникам конкурсних торгів тендерних гарантій без забезпечення. Завдяки новій програмі розгляд документів та видачу гарантій банківська установа здійснює в найкоротші терміни. Так, перша тендерна гарантія видається клієнту протягом трьох робочих днів, послідуючі - протягом одного робочого дня. При цьому вартість тендерної гарантії є доступною - близько 1,5% і залежить від розміру тендерного забезпечення. Для постійних клієнтів, що систематично беруть участь у торгах та звертаються за тендерною гарантією, передбачаються спрощені умови її отримання.

Вибір банком Страхової компанії «Еталон» своїм страховим партнером обумовлений високим професіоналізмом співробітників Компанії у питаннях страхування фінансових ризиків, у тому числі, пов’язаних із банківською діяльністю. Зважаючи на великий досвід співпраці з банківськими установами, спеціалісти СК «Еталон» надають своїм клієнтам безкоштовну консультаційну допомогу з питань отримання тендерної гарантії банку, а також з інших банківських продуктів.

 

Архів

2010

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua