НОВИНИ КОМПАНІЇ

30 вересня 2010
СК «Еталон» підтримує фундаментальну науку

Страхова компанія «Еталон» виступила одним із спонсорів науково-практичної конференції «Сталий розвиток та екологічна безпека суспільства в економічних трансформаціях», що відбулася 23-24 вересня 2010 року у місті Бахчисарай Автономної республіки Крим.

Метою конференції, що вже традиційно проводиться у Криму, є обмін науковою інформацією та узагальнення результатів досліджень з теоретико-методологічних, методичних, управлінських та практичних проблем й організаційних підходів до сталого розвитку і екологічної безпеки суспільства. На конференції були представлені понад 160 доповідей, які охопили широке коло проблем сталого розвитку – від суто теоретичних та методологічних розробок до прикладних проблем впровадження принципів і наукових засад сталого розвитку у практику природокористування та управління економікою.

З доповіддю на тему «Інвестиційна діяльність страхових компаній в сучасних умовах» на конференції виступив Голова Правління Страхової компанії «Еталон» кандидат економічних наук, доцент Євгеній Бридун. Його доповідь була присвячена ролі страхового сектору у гармонізації та сталому розвитку всіх галузей господарства, а також впливу страхового бізнесу на розвиток економіки держави. «Роль страхових інвестицій і інвестиційної діяльності в цілому складно переоцінити, адже саме завдяки інвестуванню власних і залучених коштів страховики мають можливість не лише отримувати прибутки і забезпечувати операційну діяльність необхідними об'ємами грошового капіталу, але й здійснювати стимулюючий вплив на економіку держави та сталий розвиток» – наголосив у своїй доповіді Євгеній Бридун.

 

Архів

2010

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua