НОВИНИ КОМПАНІЇ

17 вересня 2010
СК «Еталон» провела навчання для співробітників корпоративної вертикалі

Страхова компанія «Еталон» провела дводенний навчальний семінар для фахівців корпоративної вертикалі регіональних структурних підрозділів компанії. Семінар пройшов 10 - 11 вересня у місті Косів Івано-Франківської області.

Головною метою проведення семінару, організованого силами співробітників центрального офісу СК «Еталон», було поглиблення професійних знань та навичок персоналу для підвищення ефективності та забезпечення комплексного підходу в роботі з корпоративними клієнтами. Програмою семінару було передбачено великий обсяг теоретичних та практичних занять з майнового та особистого страхування. Велику увагу було приділено ознайомленню та опрацюванню навичок спілкування з клієнтами та систематизації роботи.

Мальовничий куточок Прикарпаття, де проходив семінар, сприяв і жвавому спілкуванню учасників семінару у вільний час. Співробітники мали можливість обговорити між собою, а також з топ-менеджерами компанії різноманітні питання, а також обмінятися досвідом та поділитися планами і сподіваннями.

Систематичне проведення навчання та підвищення кваліфікації персоналу дуже позитивно впливає на загальну ефективність роботи компанії, обсяги збору страхових платежів, лояльність клієнтів до СК «Еталон», а також є вагомим мотиваційнім фактором для співробітників.

 

Архів

2010

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua