НОВИНИ КОМПАНІЇ

24 червня 2010
СК «Еталон» підвела підсумки акції для співробітників Кредитпромбанку

Наприкінці травня 2010 року Страхова компанія «Еталон» підвела підсумки акції, проведеної для співробітників ПАТ «Кредитпромбанк» у рамках діючого договору про співпрацю.

Відповідно до умов акції, що проводилася з 1 лютого по 30 квітня 2010 року, усі співробітники Кредитпромбанку, що займаються продажем страхових продуктів, брали участь у змаганні за цінні подарунки від страхового партнера банку - компанії «Еталон». Основним критерієм для визначення призерів акції була сума зібраних ними страхових платежів.

При підведенні підсумків проведеної акції було визначено 13 призерів. До їх числа увійшли співробітники Київського регіонального департаменту (у тому числі Черкаської філії), Волинської, Луганської, Донбаської, Вінницької філій, а також Тернопільського відділення Кредитпромбанку. Вручення цінних подарунків призерам акції відбулося 25 травня в Центральному офісі банку.

Підводячи підсумки проведеної акції, начальник управління по роботі з фінансово-кредитними установами Страхової компанії «Еталон» Віктор Орлов, який є куратором проекту з розвитку співпраці з ПАТ «Кредитпромбанк», відмітив, що проведення конкурсу стало хорошим стимулом для підвищення активності банківських продавців. Обсяги продажів страхових продуктів через цей канал за час проведення акції виросли на 40%. «Безумовно, в результаті акції виграли усі її учасники - і страхова компанія, що збільшила обсяг продажів страхових продуктів, і співробітники банку, що отримали додатковий заробіток. Це вже друга подібна акція, і ми обов'язково продовжуватимемо практику проведення стимулюючих заходів та намагатимемося розповсюдити її на інші фінансові установи» - відмітив Віктор Орлов.

Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Кредитпромбанк» - стабільний універсальний комерційний банк, який працює на фінансовому ринку України з 1997 року.

Акціонери Кредит промбанку - провідні українські й західноєвропейські організації, що постійно інвестують у бізнес.

ПАТ «Кредитпромбанк» за класифікацією НБУ входить в II групу - "найбільших" банків України. Банк займає провідні позиції у основних сегментах банківського ринку, обслуговуючи близько 400 тисяч фізичних і більш ніж 10 тисяч юридичних осіб.

Широкий спектр стандартних і інноваційних банківських послуг надається клієнтам через національну мережу точок продажу, до якої станом на 01.06.2010 входить 12 філій, Київський регіональний департамент і 172 відділення. Банк має багаторічний досвід співпраці з міжнародними фінансовими інститутами, кореспондентські стосунки з 223 провідними банками світу в 35 країнах, а також є членом міжбанківських об'єднань, бірж, фондів і міжнародних організацій і платіжних систем.

Банк дорожить своєю репутацією надійного фінансового радника і партнера. Ми допомагаємо нашим клієнтам будувати і розвивати їх бізнес, підвищувати якість життя: бути фінансово незалежними, зберігати і примножувати зароблене, приймаючи зважені фінансові рішення.

 

Архів

2010

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua