НОВИНИ КОМПАНІЇ

22 червня 2010
СК «Еталон» виступила страховим партнером опен-эйр у Черкасах

Страхова компанія «Еталон» виступила страховим партнером розважального заходу для молоді, що пройшов 5 червня у місті Черкаси і який було присвячено відкриттю літнього сезону.

5 червня на території черкаського пляжного розважального комплексу «Sun City» проведено перший літній опен-эйр, організований силами активістів черкаського молодіжного клубу «Faктор Dвижения». Чудовій атмосфері вечірки сприяли потужний і якісний звук, а також запальні сети від ді-джеїв. Захід зібрав близько 300 осіб.

Черкаське представництво Страхової компанії «Еталон» активно співпрацює з місцевою молоддю у різних напрямах: і страхування, і навчання, і працевлаштування, і розваги. Цього разу компанією укладено договір страхування відповідальності організатора видовищних заходів за шкоду, нанесену життю і здоров'ю третіх осіб з улаштовувачами молодіжної вечірки. Страхова сума за договором склала 100 000 грн. Крім того, усі учасники опен-эйр отримали подарунок від СК «Еталон» - чудовий святковий феєрверк.

Добровільне страхування відповідальності організаторів масових заходів стає усе більш затребуваним в Україні. Велике скупчення людей спричиняє підвищений ризик отримання різних травм, а, отже, і висунення фінансових претензій організаторам. Такі договори укладають улаштовувачі концертів, презентацій, вечірок, змагань, виставок та інших заходів.

 

Архів

2010

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua