НОВИНИ КОМПАНІЇ

13 травня 2010
СК «Еталон» провела акцію «Еталон-Студент»

05 травня 2010 року в м.Черкаси відбувся розіграш призів серед учасників акції «Еталон-Студент», проведеної Страховою компанією «Еталон» в квітні поточного року.

З 15 по 30 квітня 2010 року Страхова компанія «Еталон» провела акцію для студентів Східноєвропейського університету під назвою «Еталон-Студент». Згідно з умовами акції, вихованцям вузу була надана можливість укладання договорів страхування на пільгових умовах, крім цього, всі учасники акції прийняли участь в розіграші призів – коштів на оплату навчання в університеті.

Під час урочистого розіграшу призів, який відбувся в актовому залі Східноєвропейського університету, перед студентами виступили представники керівництва вузу, а також СК «Еталон». В своїх зверненнях вони наголошували на унікальності та актуальності проведеного заходу – основною метою акції була популяризація серед молоді страхування, як одного з найбільш привабливих та соціально-значимих секторів економіки. «Страхова компанія «Еталон» доволі плідно співпрацює зі студентами вищих навчальних закладів в багатьох регіонах України. Так, ми приймаємо участь в учбовому процесі, різноманітних навчальних проектах та заходах, наукових конференціях, запрошуємо студентів до себе на різні форми практики, найталановитішим випускникам пропонуємо працевлаштування. Таке співробітництво є взаємовигідним, оскільки студенти та викладачі отримують практичний досвід, а ми – неординарні та не заангажовані ідеї, наснагу та юнацький ентузіазм» - зауважив Голова Правління СК «Еталон» Євгеній Бридун.

Директор з розвитку Центрального регіону Страхової компанії «Еталон» Євгеній Блізнєцов, який був ініціатором проекту і також був присутній на заході, висловив своє задоволення з приводу розпочатого співробітництва. Він щиро привітав трьох переможців, які виграли призи, а також подякував за участь всім учасникам акції. Пан Блізнєцов відзначив, що проведена акція стала початком великого проекту, який буде продовжено сумісно зі Східноєвропейським університетом. Також, планується розповсюдження подібних заходів на інші навчальні заклади Черкащини та України в цілому.

 

Архів

2010

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua