НОВИНИ КОМПАНІЇ

14 сiчня 2010
СК «Еталон» стала переможцем рейтингу «Ділове середовище Одеси»

Страхова компанія «Еталон» визнана одним із переможців рейтингу «Ділове середовище Одеси-2009», складеного журналом «Ділове середовище» і опублікованого в кінці грудня 2009 року.

Рейтинг «Ділове середовище Одеси» проводиться вже втретє і традиційно визначає підприємства різних сфер, які зробили великий внесок у розвиток бізнесу Одеської області, а також проявили найбільшу ділову та соціальну активність. Серед основних критеріїв учасників рейтингу – позитивний імідж компанії на одеському ринку, відповідальність бізнесу перед суспільством, наявність істотного потенціалу для подальшого розвитку. Даний рейтинг користується заслуженим визнанням і шануванням в одеських бізнес-колах.

Страхова компанія «Еталон» визнана організаторами рейтингу кращим страховиком регіону за підсумками 2009 року, отримавши звання «Еталон страхування в Одесі». Дана номінація стала приємним новорічним подарунком для співробітників одеського представництва компанії. Його директор Володимир Іваницький відзначив, що висока оцінка діяльності в жорстких умовах кризового року є для компанії підтвердженням правильності політики, що проводилась в регіоні. В той же час, високе звання передбачає необхідність ще більшого вдосконалення. «Стратегія подальшого розвитку страхової компанії «Еталон» - об'єднати і примножити кращий теоретичний і практичний досвід, накопичений на фінансовому ринку фахівцями нашої компанії, для задоволення інтересів клієнтів, співробітників, акціонерів і суспільства. Ми будуємо компанію, орієнтовану на незаперечні цінності: виконання своїх зобов'язань, взаємоповага, чесне партнерство, а також соціальна відповідальність перед суспільством».

Одеське представництво СК «Еталон» було відкрите в 2002 році. Компанія, що виросла з банківської, зуміла переорієнтуватися на ринок, розширивши межи своїх партнерських відносин до рівня крупного регіонального бізнесу, при цьому, не забуваючи про середнє і мале підприємництво. Сьогодні «Еталон» - це компанія, що має один з найвищих рейтингів довіри у одеситів. Серед її клієнтів – провідні фінансові установи, промислові підприємства, представники приватного бізнесу, а також велика кількість фізичних осіб.

 

Архів

2010

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua