НОВИНИ КОМПАНІЇ

22 жовтня 2009
СК «Еталон» повернула на батьківщину застраховану сім'ю

Страхова компанія «Еталон» в рамках програми страхування подорожуючих забезпечила термінове повернення з Туреччини до України сім'ї з чотирьох осіб.

Збираючись з сім'єю на відпочинок до Туреччини, житель міста Київ у складі туристичного пакету в туристичному агентстві отримав і страховий поліс однієї з українських страхових компаній. Уважно ознайомившись з умовами пакетного договору страхування, клієнт не задовольнився об'ємом запропонованого страхового покриття і уклав додатковий договір страхування зі Страховою компанією «Еталон», яку йому порекомендували.

Додатковий договір страхування було укладено за програмою «Еліт», яка передбачає окрім традиційного страхування медичних витрат цілий комплекс послуг, серед яких і страхування фінансових ризиків, що виникають під час перебуванням застрахованих за кордоном, зокрема виникнення непередбачених витрат у зв'язку зі смертю близького родича. Страхова сума за договором склала 30 000 євро на кожну застраховану особу.

Під час перебування в Туреччині сім'я отримала звістку про несподівану смерть бабусі, що залишилася в Україні, та звернулась з відповідним повідомленням в Страхову компанію «Еталон». У зв'язку з відсутністю вільних місць на прямих чартерних рейсах з Анталії, термінову відправку туристів довелося організовувати через Стамбул, у зв'язку з чим СК «Еталон» сплатила вартість авіаперельотів Анталія-Стамбул і Стамбул-Київ, а також трансфер з готелю в аеропорт міста Анталія. Повернення застрахованих на батьківщину було проведено на другий день після отримання повідомлення про настання страхової події.

Сума страхового відшкодування, виплаченого Страховою компанією «Еталон» за даною страховою подією склала 14,1 тис. грн., а сума страхової премії, сплачена за договором страхування - всього 175 грн.

 

Архів

2009

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua