НОВИНИ КОМПАНІЇ

12 жовтня 2009
CК «Еталон» провела Круглий стіл за участю керівників регіональних представництв

2-3 жовтня 2009 року Страхова компанія «Еталон» провела робочу нараду за участю керівників регіональних структурних підрозділів щодо підсумків діяльності в 3 кварталі та визначення основних завдань на 4 квартал поточного року.

Відкриваючи нараду, Голова Правління СК «Еталон» Євгеній Бридун відмітив виконання колективом Компанії більшості запланованих на 3 квартал заходів та поставлених завдань, а також 20-ти відсоткове збільшення обсягів страхових надходжень, порівняно з 2 кварталом 2009 р. (за даними оперативної управлінської звітності).

Робоча нарада була проведена у форматі Круглого столу, в рамках якого його учасники мали можливість в атмосфері довіри, взаємоповаги та конструктивізму обговорити з колегами та разом знайти відповіді на проблемні питання, що виникають в процесі діяльності.

На Круглому столі з доповідями виступили директори регіональних представництв СК «Еталон», які розповіли про свої здобутки, поділилися з колегами досвідом реалізації нестандартних проектів, а також висловили своє бачення щодо подальшої регіональної політики Компанії.

Підводячи підсумки наради, всі учасники відмітили ефективність запропонованого формату проведення традиційного щоквартального заходу. Найбільшою ж перевагою проведення Круглого столу було відзначено можливість участі керівників регіонального рівня в виробленні стратегії Компанії, а також можливість скористатися досвідом та порадами колег для розвитку нових напрямків бізнесу в регіоні та вирішення поточних питань.

 

Архів

2009

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua