НОВИНИ КОМПАНІЇ

7 жовтня 2009
СК «Еталон» увійшла в ТОП-5 Рейтингу надійності автостраховиків

Страхова компанія «Еталон» увійшла в ТОП-5 Рейтингу надійності автостраховиків, складеного інтернет-виданням «Економічна правда» за підсумками першого півріччя 2009 року.

Рейтинг надійності автостраховиків базується на аналізі показників фінансової звітності страхових компаній за перше півріччя 2009 року. Збір інформації відбувався шляхом анкетування. У рейтингу представлені 29 найбільш відкритих компаній ринку автострахування, «які, на відміну від менш прозорих конкурентів, не бояться представити інформацію про свій фінансовий стан широкому загалу», - відмічає «Економічна правда». До рейтингу увійшли лише ті страхові компанії, які надають повний комплекс послуг автострахування, тобто присутні як на ринку Авто-КАСКО, так і ОСЦПВ.

Аналізуючи поточний стан ринку автострахування, аналітики «Економічної правди» відмічають спричинені кризовими явищами в економіці нові пріоритети щодо вибору страхової компанії страхувальниками, - «Як не дивно, відтепер при виборі компанії ціна страховки відходить на другий план. Головне - чи страховик взагалі зможе відшкодувати втрати після настання страхового випадку. Таким чином, обирати дешеві страхові продукти під час кризи стало занадто великою розкішшю».

Сьогодні, коли всі страхові компанії стикаються з труднощами, пов‘язаними зі зменшенням обсягів страхування та іншими проявами кризових процесів в економіці, спеціалісти Страхової компанії «Еталон» прагнуть дотримуватися гнучкої фінансової політики, а також своєчасно і аргументовано коригувати андеррайтингову політику, що дозволятиме Компанії і надалі ефективно функціонувати та сплачувати страхові відшкодування. Також, «Еталон» і далі буде дотримуватися принципів відкритості та беззаперечного виконання своїх зобов‘язань перед клієнтами.

 

Архів

2009

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua