НОВИНИ КОМПАНІЇ

23 липня 2009
СК «Еталон» стала страховим партнером льодового шоу «Ялта ICE»

Страхова компанія «Еталон» уклала договір страхування відповідальності організатора видовищного заходу з організаторами льодового шоу «Ялта ICE», відкриття якого відбулося 26 червня 2009 року на набережній міста Ялта.

«Ялта ICE» - це грандіозний проект, реалізований за підтримки мерії міста Ялта. Для його проведення на набережній Ялти спеціально була побудована ковзанка, що є унікальною для України. Шоу передбачає виступи зірок російських телевізійних проектів «Льодовиковий період» і «Зоряний лід», провідних українських і закордонних спортсменів, зірок шоу-бізнесу та буде проходити протягом усього літнього сезону. Ведуча шоу - заслужена артистка Росії Анастасія Заворотнюк. Також, у рамках проекту, на ковзанці організоване масове катання для жителів і гостей міста Ялта.

Організатори шоу «Ялта ICE» уклали договір страхування відповідальності організатора видовищного заходу зі страховою компанією «Еталон», який передбачає відшкодування збитків, заподіяних життю й здоров'ю третіх осіб під час проведення видовищно-розважальних заходів. Сума відповідальності за договором становить 2 млн. грн.

Страхову компанію «Еталон» було обрано страховим партнером проекту «Ялта ICE» серед декількох страхових компаній, що надали свої комерційні пропозиції. Крім привабливих умов страхування й оптимальної вартості, на вибір СК «Еталон» серед інших страховиків вплинув великий досвід компанії в страхуванні різних видів відповідальності, а також її позитивний імідж і ділова репутація на Кримському півострові.

 

Архів

2009

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua