НОВИНИ КОМПАНІЇ

3 червня 2009
СК «Еталон» провела навчальний семінар для співробітників регіональних представництв компанії

Страхова компанія «Еталон» провела дводенний навчальний семінар для фахівців регіональних управлінь страхування. Семінар пройшов 30 - 31 травня в селищі Пуща- Водиця Київської області.

Проведення навчального семінару є одним із пунктів комплексу заходів, розробленого менеджментом СК «Еталон» з метою підвищення ефективності роботи компанії, професійного рівня співробітників і збільшення обсягів продажів страхових продуктів.

Основними завданнями семінару було ознайомлення фахівців регіональних структурних підрозділів з оновленими страховими продуктами компанії, а також удосконалення навичок продажів. Певне місце в програмі заходу зайняло висвітлення питань, пов'язаних з фінансово-економічною та юридичною діяльністю компанії. Для співробітників вертикалей роздрібних і корпоративних продажів були розроблені окремі програми навчання. Велика увага була приділена інтерактивному спілкуванню, відповідям на запитання слухачів. Семінар був підготовлений і проведений силами співробітників компанії, без залучення зовнішніх фахівців.

Голова Правління СК «Еталон» Євгеній Бридун, виступаючи перед учасниками семінару сказав, що в нинішній економічній ситуації особливе значення набувають компетентність фахівців у питаннях страхування, володіння навичками ведення переговорів, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. "Навчання співробітників - це ефективні інвестиції, що підвищують вартість компанії і її конкурентоспроможність на ринку", - відзначив Е.Бридун.

 

Архів

2009

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua