НОВИНИ КОМПАНІЇ

22 квiтня 2009
СК «Еталон» впровадила програму добровільного страхування фінансових ризиків, пов'язаних з невиконанням тендерних зобов'язань

СК «Еталон» впровадила програму добровільного страхування фінансових ризиків, пов'язаних з невиконанням учасниками торгів по закупівлі товарів тендерних зобов'язань перед організатором тендера.

Останнім часом багато підприємств, що проводять тендери, у якості альтернативи банківської гарантії тендерного забезпечення приймають договори страхування фінансових ризиків. Укладення такого договору дозволяє учасникам тендера дотримати умов участі в ньому та значно зменшити витрати часу на оформлення тендерної документації. Крім того, страхувальник одержує надійний страховий захист на випадок настання страхової події.

Страхувальниками за програмою добровільного страхування фінансових ризиків, пов'язаних з невиконанням тендерних зобов'язань, можуть бути підприємства різних форм власності, які заявили про свій намір брати участь у тендерах, у тому числі державних, в порядку, установленому тендерною документацією. Страховим випадком за договором є: - відкликання або зміна тендерної пропозиції після закінчення строків її подачі;

- не підписання страхувальником, що став переможцем тендера, договору про закупівлю;

- не надання страхувальником, що став переможцем тендера, необхідної гарантії щодо виконання договору про закупівлю після акцепту його тендерної пропозиції.

Програма страхування тендерних зобов'язань, введена в дію СК «Еталон», дозволяє значно розширити коло підприємств, які зможуть брати участь у різноманітних тендерах.

 

Архів

2009

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua