НОВИНИ КОМПАНІЇ

3 квiтня 2009
СК «Еталон» прийняла участь в роботі виставки «UITT 2009: Україна – Подорожі та Туризм»

Страхова компанія «Еталон» прийняла участь в роботі XV-ої Ювілейної міжнародної виставки «UITT 2009: Україна – Подорожі та Туризм», яка пройшла з 25 по 27 березня в Міжнародному виставковому центрі за підтримки міністерств та відомств України, пов‘язаних з туристичним бізнесом.

Виставка «UITT» – це традиційне щорічне місце зустрічі туристичних операторів, авіакомпаній, турагентств, страхових компаній, готельних і курортних комплексів. Захід розкриває весь спектр туристичних послуг, починаючи з організації туристичних поїздок у різні кінці світу, і закінчуючи послугами авіаперевезень, продажем залізничних квитків та страхуванням. У цьому році в виставці взяли участь 550 компаній з 49 країн світу.

Під час роботи виставки співробітниками СК «Еталон» було проведено ряд конструктивних переговорів про співробітництво з потенційними партнерами. Особлива увага була приділена спілкуванню з вітчизняними туристичними операторами, оскільки розвиток страхування внутрішнього туризму є одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії в 2009 році.

Програми страхування подорожуючих по Україні, впроваджені компанією, передбачають надання застрахованим особам комплексного страхового покриття, можливість вибору страхової суми, а також обслуговування через одну з найбільших в Україні асистуючих компаній. СК «Еталон» має вже п‘ятирічний досвід роботи на ринку страхування внутрішнього туризму, у тому числі в галузі розробки спеціалізованих програм для пансіонатів, будинків відпочинку та туристичних компаній, а також у врегулюванні страхових випадків.

Крім того, компанія володіє унікальними IT-технологіями, які дозволяють максимально оптимізувати взаємодію між страховою компанією та туристичними агентствами в процесі співробітництва, а також автоматизувати заповнення страхових полісів та складання звітності, що значно економить витрати часу відповідальних за страхування співробітників компаній - партнерів СК «Еталон».

 

Архів

2009

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 218

Електронна пошта: info@etalon.ua