НОВИНИ КОМПАНІЇ

9 жовтня 2008
СК "Еталон" стала учасником "Будівельного страхового пулу України"

Страхова компанія "Еталон" підписала Меморандум про створення в Україні добровільного об'єднання страховиків "Будівельний страховий пул". Підписання документа відбулося в Лізі страхових організацій України 8 жовтня 2008 року. Меморандум підписаний у рамках Угоди про співробітництво між Лігою страхових організацій України й Українською будівельною асоціацією за підтримки Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України та Міністерства регіонального розвитку і будівництва України, а також представників страхового ринку.

Метою створення Пулу є забезпечення всебічного надійного страхового захисту всіх учасників інвестиційно- будівельних проектів в Україні. Основним принципом взаємодії страхових компаній у рамках створеної організації є єдина для всіх членів Пулу політика страхування та виплат, спрямована на забезпечення гарантії оптимального страхового покриття й оперативного відшкодування збитків страхувальникам.

"Створення Будівельного страхового пулу є ще одним значним кроком на шляху вступу України в ЄС, виводячи країну на новий рівень інвестиційної привабливості", - відзначив голова правління СК "Еталон" Юрій Петров.

 

Архів

2008
Липень
Травень

Інформаційний центр:
0 800 305 800
(цілодобово, безкоштовно по Україні
з мобільних та стаціонарних телефонів)
тел.: (044) 392-03-16

Адреса для листування: м. Київ, 03067, а/с № 12

Місцезнаходження:
03057, м.Київ, вулиця Дегтярівская, будинок 33-Б, 2 під'їзд
(місцезнаходження за КОАТУУ: 8039100000)

Придбати страховий поліс можна в офісах Страхової компанії "Еталон":
в місті Київ:
- вулиця Гарматна, 8
- вулиця Є. Коновальця (колишня Щорса), 32-б
В інших містах України

Центр врегулювання збитків
02660, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11, корпус А, оф. 1012 (10 поверх)

Електронна пошта: info@etalon.ua